Pelle Malmborg oljemålning

Pelle Malmborg oljemålning
Pelle Malmborg oljemålning
Pelle Malmborg oljemålning
Pelle Malmborg oljemålning
Pelle Malmborg oljemålning
Pelle Malmborg oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

3 000 SEK

PELLE MALMBORG(1869-1953): Kvinna i månsken, signerad och daterad 1910, olja på duk, 43x35 cm

455773

2017-04-16