Mari Simmulsson

Mari Simmulsson
Mari Simmulsson
Mari Simmulsson
Mari Simmulsson
Mari Simmulsson
Mari Simmulsson
Mari Simmulsson
Mari Simmulsson
Mari Simmulsson
Mari Simmulsson

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARI SIMMULSSON, skålfat, 2 st, 1900-talets mitt, Uppsala Ekeby, dekor av figurscen, stämplade samt handsignerade, 25x25 resp. 36x24 cm

455774

2017-04-16