Fasadur Fredmans Ur Stockholm

Fasadur Fredmans Ur Stockholm
Fasadur Fredmans Ur Stockholm
Fasadur Fredmans Ur Stockholm
Fasadur Fredmans Ur Stockholm
Fasadur Fredmans Ur Stockholm
Fasadur Fredmans Ur Stockholm
Fasadur Fredmans Ur Stockholm
Fasadur Fredmans Ur Stockholm
Fasadur Fredmans Ur Stockholm
Fasadur Fredmans Ur Stockholm

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FASADUR, 1900-tal, dubbelsidigt, metall med plastglas, urtavlan märkt Fredmans Ur Stockholm, romerska siffror, diameter ca 80, längd 143 cm

Slitage, rostangrepp

455779

2017-04-17