Supbägare silver

Supbägare silver
Supbägare silver
Supbägare silver
Supbägare silver
Supbägare silver
Supbägare silver
Supbägare silver
Supbägare silver

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SUPBÄGARE, 6 st., silver, 1950-tal, myntbotten, stämplade AAN, höjd ca 5 cm, vikt ca 262 g

Mindre bucklor

455783

2017-04-16