Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KYRKOSKULPTUR, 1500-tal, helig biskop, bemålat trä, höjd ca 67 cm, Dokumentation/ Rapport utförd av Målerikonservator medföljer
Slitage, skador
455795
2017-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här