Kyrkoskulptur

Kyrkoskulptur
Kyrkoskulptur
Kyrkoskulptur
Kyrkoskulptur
Kyrkoskulptur
Kyrkoskulptur
Kyrkoskulptur
Kyrkoskulptur

Klubbat för:

6 000 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

KYRKOSKULPTUR, 1500-tal, helig biskop, bemålat trä, höjd ca 67 cm, Dokumentation/ Rapport utförd av Målerikonservator medföljer

Kuntoraportti

Slitage, skador

455795

Päivämäärä:

2017-04-16