Kyrkoskulptur
Klubbat för:
6 000 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
KYRKOSKULPTUR, 1500-tal, helig biskop, bemålat trä, höjd ca 67 cm, Dokumentation/ Rapport utförd av Målerikonservator medföljer
Kuntoraportti
Slitage, skador
455795
Päivämäärä:
2017-04-16