Roland Kempe

Roland Kempe
Roland Kempe
Roland Kempe
Roland Kempe

Klubbat för:

4 400 SEK

2 000 SEK

ROLAND KEMPE (1907-1991): Tjurfäktning, signerad och daterad R. Kempe, olja på duk, ca 64x80 cm

455808

2017-04-21