Roland Kempe

Roland Kempe
Roland Kempe
Roland Kempe
Roland Kempe

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROLAND KEMPE (1907-1991): "Kalt rum", signerad och daterad R. Kempe 1959-63, olja på duk, ca 88x115 cm

455809

2017-04-21