Fritz Reutersvärd oljemålning

Fritz Reutersvärd oljemålning
Fritz Reutersvärd oljemålning
Fritz Reutersvärd oljemålning
Fritz Reutersvärd oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRITZ REUTERSVÄRD(1878-1956): "Vägen till Borgholm", signerad, olja på pannå, 37x46 cm

455851

2017-04-16