Damarbetsbord
2017-04-16
455852
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAMARBETSBORD, rokokostil, 17/1800-tal, valnöt, låda i sargen, 64, 59x45 cm
skador, renoveringar, kompletteringar,