Byrå NK

Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BYRÅ, 1970-tal, inköpt på Nordiska Kompaniet, vitlackerad, beslag i mässing, höjd ca 70, 108x46 cm

Ytskador, slitage

455854

2017-04-16