Rokokoskåp

Rokokoskåp
Rokokoskåp
Rokokoskåp
Rokokoskåp
Rokokoskåp
Rokokoskåp
Rokokoskåp
Rokokoskåp
Rokokoskåp
Rokokoskåp
Rokokoskåp
Rokokoskåp
Rokokoskåp
Rokokoskåp

Klubbat för:

14 000 SEK

18 000 SEK

SKÅP, rokoko, 1700-tal, fanerat valnöt med intarsia, beslag i mässing, underdel med lådor, höjd 213, 151x46 cm

senare fotavslut, sprickor fanérbortfall, nyckel finns att avhämta vid utlämningen

455855

2017-04-16