Klubbat för:
14 000 SEK
18 000 SEK
SKÅP, rokoko, 1700-tal, fanerat valnöt med intarsia, beslag i mässing, underdel med lådor, höjd 213, 151x46 cm
senare fotavslut, sprickor fanérbortfall, nyckel finns att avhämta vid utlämningen
455855
2017-04-16