Bord med låda NK

Bord med låda NK
Bord med låda NK
Bord med låda NK
Bord med låda NK
Bord med låda NK
Bord med låda NK
Bord med låda NK
Bord med låda NK

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, 1 par, 1970-tal, inköpta på Nordiska Kompaniet, vitlackerade, med låda, beslag i mässing, vardera höjd ca 61, 51x42 cm

Ytskador, slitage

455857

2017-04-16