Axel Nipstad oljemålning

Axel Nipstad oljemålning
Axel Nipstad oljemålning
Axel Nipstad oljemålning
Axel Nipstad oljemålning
Axel Nipstad oljemålning
Axel Nipstad oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AXEL NIPSTAD (1901-1953): Landskap med fors, signerad Nipstad, olja på duk, ca 48x65 cm

Mindre fläckar

455879

2017-04-16