Henri D´Anty oljemålning

Henri  D´Anty oljemålning
Henri  D´Anty oljemålning
Henri  D´Anty oljemålning
Henri  D´Anty oljemålning
Henri  D´Anty oljemålning
Henri  D´Anty oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HENRI D´ANTY (Frankrike, 1910-1998): Slädparti, signerad D´Anty, olja på duk, ca 50x100 cm

455884

2017-04-16