Sven-Olof Rosén oljemålning

Sven-Olof Rosén oljemålning
Sven-Olof Rosén oljemålning
Sven-Olof Rosén oljemålning
Sven-Olof Rosén oljemålning
Sven-Olof Rosén oljemålning
Sven-Olof Rosén oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN OLOF ROSÉN (1908-1982): Fönsterutsikt, signerad och daterad Rosén -42, olja på duk, 65x52 cm

455885

2017-04-16