Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GRAFIKHURTS, furu, 1900-talets andra hälft, höjd ca 43, 113x82 cm
Slitage, saknas benställning
455889
2017-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här