Väggpendyl empire
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
VÄGGPENDYL, empire, Beurling Stockholm, förgyllt trä, dekor av pärlband samt kolonnformationer, avslutas i kotte, krön med dekor av frukter samt rosett, höjd 88 cm, bredd 47 cm, nyckel medföljer
Skador, senare renoverad och kompletterad
455915
2017-04-16