Väggpendyl empire
Valmis
2017-04-16
455915
| Korkein tarjous | 4 800 SEK |
| Arviointi | 6 000 SEK |
VÄGGPENDYL, empire, Beurling Stockholm, förgyllt trä, dekor av pärlband samt kolonnformationer, avslutas i kotte, krön med dekor av frukter samt rosett, höjd 88 cm, bredd 47 cm, nyckel medföljer
Skador, senare renoverad och kompletterad