Väggpendyl empire

Väggpendyl empire
Väggpendyl empire
Väggpendyl empire
Väggpendyl empire
Väggpendyl empire
Väggpendyl empire
Väggpendyl empire
Väggpendyl empire

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VÄGGPENDYL, empire, Beurling Stockholm, förgyllt trä, dekor av pärlband samt kolonnformationer, avslutas i kotte, krön med dekor av frukter samt rosett, höjd 88 cm, bredd 47 cm, nyckel medföljer

Skador, senare renoverad och kompletterad

455915

2017-04-16