Design Sven Palmqvist skålar Orrefors

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN PALMQVIST(1906-1984), "Kantara", 2+1 skålar, rött glas, Orrefors, signerade, höjd ca 8-10,5 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

455924

2017-04-20