Skåp nyrenässans

Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, nyrenässans, tidigt 1900-tal, mörkbetsad ek, dörrpar med bakomvarande hyllinredning, skuren dekor av bl.a. lejonhuvuden, höjd ca 220, 100x55 cm

Senare hyllplan, bruksslitage, lås kärvar

455925

2017-04-16