Skåp nyrenässans
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, nyrenässans, tidigt 1900-tal, mörkbetsad ek, dörrpar med bakomvarande hyllinredning, skuren dekor av bl.a. lejonhuvuden, höjd ca 220, 100x55 cm
Senare hyllplan, bruksslitage, lås kärvar
455925
2017-04-16