Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EVA ENGLUND (född 1937), skål, Orrefors, dekor av kaniner, blå fond, på svart fot, signerad Orrefors Expo V157-78 Eva Englund, höjd ca 9, 17x20 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh
455935
2017-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här