Design Eva Englund skål Orrefors

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EVA ENGLUND (född 1937), skål, Orrefors, dekor av kaniner, blå fond, på svart fot, signerad Orrefors Expo V157-78 Eva Englund, höjd ca 9, 17x20 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

455935

2017-04-20