Design Sigurd Persson vas Kosta

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIGURD PERSSON (1914-2003), vas, glas, Kosta, signerad, höjd ca 20 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

455945

2017-04-20