Design Bengt Edenfalk vas Spinn för Skruf

Klubbat för:

450 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

BENGT EDENFALK (1924-2016), "Spinn", vas, Skruf, signerad ELB 68-2, höjd 16, diameter 14,5 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

Kuntoraportti

455951

Päivämäärä:

2017-04-20