Design Bengt Edenfalk vas Spinn för Skruf
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
BENGT EDENFALK (1924-2016), "Spinn", vas, Skruf, signerad ELB 68-2, höjd 16, diameter 14,5 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh
Kuntoraportti
455951
Päivämäärä:
2017-04-20