Monica Lorentzon oljemålning

Monica Lorentzon oljemålning
Monica Lorentzon oljemålning
Monica Lorentzon oljemålning
Monica Lorentzon oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

2 000 SEK

MONICA LORENTZON (född 1940): "Bänken", signerad M. Lorentzon, olja på pannå, ca 70x100 cm

455964

2017-04-17