Klubbat för:
35 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
TAPIO WIRKKALA (Finland 1915-1985), vas, "Marskalkens stav", Iittala, klarglas, signerad Tapio Wirkkala Iittala, höjd 30,5 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh
Zustandsbeschreibung
455986
2017-04-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner