Thomas Theodor Heine blyertsteckning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

THOMAS THEODOR HEINE (1867-1948): Mansfigur, signerad och daterad Th Th H 1897, blyerts, ca 36x14 cn

Gulnad, smärre pappersskador

456021

2017-04-17