Gustaf Isander etsning

Gustaf Isander etsning
Gustaf Isander etsning
Gustaf Isander etsning
Gustaf Isander etsning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUSTAF ISANDER (1863-1929), Expansion, signerad och daterad 1922, etsning, 22x17 cm, påskrift på framsida

456037

2017-04-17