Design Paul Hoff Gustavsberg

Design Paul Hoff Gustavsberg
Design Paul Hoff Gustavsberg
Design Paul Hoff Gustavsberg
Design Paul Hoff Gustavsberg
Design Paul Hoff Gustavsberg
Design Paul Hoff Gustavsberg
Design Paul Hoff Gustavsberg
Design Paul Hoff Gustavsberg
Design Paul Hoff Gustavsberg
Design Paul Hoff Gustavsberg
Design Paul Hoff Gustavsberg
Design Paul Hoff Gustavsberg

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PAUL HOFF (född 1945), skulptur i form av frukt, Gustavsberg, signerad och daterad 1987 samt numrerad v:215, glaserat stengods, höjd ca
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

obetydligt fotnagg samt smärre två glasyrmistor på nedre livet

456038

2017-04-20