Design Paul Hoff Gustavsberg
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PAUL HOFF (född 1945), skulptur i form av frukt, Gustavsberg, signerad och daterad 1987 samt numrerad v:215, glaserat stengods, höjd ca
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh
obetydligt fotnagg samt smärre två glasyrmistor på nedre livet
456038
2017-04-20