Gustaf Isander

Gustaf Isander
Gustaf Isander
Gustaf Isander
Gustaf Isander
Gustaf Isander
Gustaf Isander

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

GUSTAF ISANDER (1863-1929): (3) Stockholm, signerade o daterade 1920-27, grafiskatryck, varierande mått en ca 20x15 cm

Gulnader

456041

2017-04-17