Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
GUSTAF ISANDER (1863-1929): (3) Stockholm, signerade o daterade 1920-27, grafiskatryck, varierande mått en ca 20x15 cm
Gulnader
456041
2017-04-17