Jakob Kulle oljemålning

Jakob Kulle oljemålning
Jakob Kulle oljemålning
Jakob Kulle oljemålning
Jakob Kulle oljemålning
Jakob Kulle oljemålning
Jakob Kulle oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

JAKOB KULLE (1838-1898): Porträtt, signerad Jacob Kulle, olja på duk, ca 59x49 cm

Dukskador, färgbortfall

456046

2017-04-17