Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
OSKAR BERGMAN (1879-1963): Halland, signerad och daterad Oscar Bergman 1925, pastell, ca 24x34 cm
Utställd: Liljevalchs 1926, Hallandsmusum 1986 omslag på katalogen
Zustandsbeschreibung
456064
2017-04-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner