Design Bertil Vallien unikat Boda Åfors
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BERTIL VALLIEN (född 1938), Boda Åfors, skålar samt vas, signerade Boda Åfors unik 1212 B Vallien (röda skålen), unik S36 (orange skål) samt S132 (flaska), höjd ca 8-10-18, skålarnas diameter ca 12-13 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh
456072
2017-04-20