Anton Borg & Arne Vodder 4 stolar

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANTON BORG & ARNE VODDER, 4 stolar modell Ella, stomme i massiv teak, sits och rygg med gulgrå originalklädsel i ull, Vamo, Sönderborg, Danmark, stämplade, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, klädsel med sltgae/skador, sadelgjorden behöver spännas

456094

2017-04-17