Design Gunnar Cyrén vas och skål Orrefors
Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
GUNNAR CYRÉN (1931-2013), vas samt skål, Orrefors, vasen signerade Orrefors Expo B 695-68 Gunnar Cyrén samt skålen signerad och numrerad B 1083-77, höjd ca 9-15, skålens diameter 17 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh
456108
2017-04-20