Design Gunnar Cyrén vas och skål Orrefors

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

GUNNAR CYRÉN (1931-2013), vas samt skål, Orrefors, vasen signerade Orrefors Expo B 695-68 Gunnar Cyrén samt skålen signerad och numrerad B 1083-77, höjd ca 9-15, skålens diameter 17 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

456108

2017-04-20