Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
RIKARD GÖRANSSON (född 1958): Komposition, signerad och daterad R Göransson -95, akryl på duk, ca 65x50 cm
Zustandsbeschreibung
Ej ramad
456112
2017-04-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner