Design Nanny Still för Rihmäen
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NANNY STILL (1926-2009), fat, 3 ljusstakar, bärnstensfärgad glasmassa samt en med klarglas, signerad Nanny Still Rihmäen Lasi Oy, fatets diameter 30, ljusstakarnas höjd ca 3-4-16,5 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh
högsta ljusstaken med nagg
456113
2017-04-20