Design Nanny Still för Rihmäen

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NANNY STILL (1926-2009), fat, 3 ljusstakar, bärnstensfärgad glasmassa samt en med klarglas, signerad Nanny Still Rihmäen Lasi Oy, fatets diameter 30, ljusstakarnas höjd ca 3-4-16,5 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

högsta ljusstaken med nagg

456113

2017-04-20