Klubbat för:
2 000 SEK
1 500 SEK
BORDSUPPSATS med vas, graverad dekor, fot i pressglas av psykopomp,1900-talets första hälft, höjd 53 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh
456118
2017-04-20