Bordsuppsats med vas

Bordsuppsats med vas
Bordsuppsats med vas
Bordsuppsats med vas
Bordsuppsats med vas
Bordsuppsats med vas
Bordsuppsats med vas

Klubbat för:

2 000 SEK

1 500 SEK

BORDSUPPSATS med vas, graverad dekor, fot i pressglas av psykopomp,1900-talets första hälft, höjd 53 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

456118

2017-04-20