Kaffepanna 1800-tal koppar

Kaffepanna 1800-tal koppar
Kaffepanna 1800-tal koppar
Kaffepanna 1800-tal koppar
Kaffepanna 1800-tal koppar
Kaffepanna 1800-tal koppar
Kaffepanna 1800-tal koppar
Kaffepanna 1800-tal koppar
Kaffepanna 1800-tal koppar

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KAFFEPANNA, omkring 1800, koppar, märkt MÅB, gåsbröst, mustachfäste, höjd exklusive handtag 22 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

456120

2017-04-20