Slaglåsgevär dubbelpipigt
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SLAGLÅSGEVÄR, 1800-talets andra hälft, dubbelpipigt, damaskerade pipor, bakåtvända lås med graverad dekor, skuren halvstock med dekor av hjorthuvud, längd 122 cm
slitage smärre trälagning
456124
2017-09-24