Slaglåsgevär dubbelpipigt

Slaglåsgevär dubbelpipigt
Slaglåsgevär dubbelpipigt
Slaglåsgevär dubbelpipigt
Slaglåsgevär dubbelpipigt
Slaglåsgevär dubbelpipigt
Slaglåsgevär dubbelpipigt
Slaglåsgevär dubbelpipigt
Slaglåsgevär dubbelpipigt
Slaglåsgevär dubbelpipigt
Slaglåsgevär dubbelpipigt
Slaglåsgevär dubbelpipigt
Slaglåsgevär dubbelpipigt
Slaglåsgevär dubbelpipigt
Slaglåsgevär dubbelpipigt

Såld för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAGLÅSGEVÄR, 1800-talets andra hälft, dubbelpipigt, damaskerade pipor, bakåtvända lås med graverad dekor, skuren halvstock med dekor av hjorthuvud, längd 122 cm

slitage smärre trälagning

456124

2017-09-24