Sjal Egypten svart assiut

Sjal Egypten svart assiut
Sjal Egypten svart assiut
Sjal Egypten svart assiut
Sjal Egypten svart assiut
Sjal Egypten svart assiut
Sjal Egypten svart assiut
Sjal Egypten svart assiut
Sjal Egypten svart assiut

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SJAL, Egypten, 1920-tal/art déco, svart assiut med invävda silver- och metallbrickor, 220x100 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

skador

456125

2017-04-20