Vinäger ytterfoder B&G formar
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
800 SEK
VINÄGERFLASKA, 1800-tal, höjd ca 20,5 cm YTTERFODER, B&G, höjd ca 16 cm, FORMAR med metallmontering, märkta Rörstrand Aktiebolagen Gustaf Erikssons Metallfabrik Eskilstuna, höjd med hänkel ca 9 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh
Formarna med skador, vinägerflaskan saknar lock
456129
2017-04-20