Vinäger ytterfoder B&G formar

Vinäger ytterfoder B&G formar
Vinäger ytterfoder B&G formar
Vinäger ytterfoder B&G formar
Vinäger ytterfoder B&G formar
Vinäger ytterfoder B&G formar
Vinäger ytterfoder B&G formar

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

VINÄGERFLASKA, 1800-tal, höjd ca 20,5 cm YTTERFODER, B&G, höjd ca 16 cm, FORMAR med metallmontering, märkta Rörstrand Aktiebolagen Gustaf Erikssons Metallfabrik Eskilstuna, höjd med hänkel ca 9 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

Formarna med skador, vinägerflaskan saknar lock

456129

2017-04-20