Silver bägare och fat

Silver bägare och fat
Silver bägare och fat
Silver bägare och fat
Silver bägare och fat
Silver bägare och fat
Silver bägare och fat
Silver bägare och fat
Silver bägare och fat

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAT, BÄGARE, SKÅL, ÄGGKOPP, PUNSCHKOPPAR, 9 dlr, silver, 1900-tal, vikt ca 660 g
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

Slitage, enstaka gravyrer

456131

2017-04-20