Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
FAT, BÄGARE, SKÅL, ÄGGKOPP, PUNSCHKOPPAR, 9 dlr, silver, 1900-tal, vikt ca 660 g
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh
Slitage, enstaka gravyrer
456131
2017-04-20