Slaglåsstudsare

Slaglåsstudsare
Slaglåsstudsare
Slaglåsstudsare
Slaglåsstudsare
Slaglåsstudsare
Slaglåsstudsare
Slaglåsstudsare
Slaglåsstudsare
Slaglåsstudsare
Slaglåsstudsare

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SLAGLÅSSTUDSARE, belgisk, 1800-talets andra hälft, signerad Lepage a Liège, oktagonal pipa, kaliber ca 14 mm, bladsikte, graverade och signerade bakåtvända lås, helstock i valnöt med stålbeslag och hornnäsa, kolvlåda, längd 114 cm

456140

2017-09-24