Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKLAMPA, troligen firma Svenskt Tenn, märkt 12346, 1900-talets mitt, höj / sänkbar, diameter ca 48 cm, ett extra lampfäste medföljer
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

Slitage, blekt skärm

456158

2017-04-20