Brickor

Brickor
Brickor
Brickor
Brickor
Brickor
Brickor
Brickor
Brickor

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRICKOR, 2 st 1800-talets första hälft, respetktive 1800-talets slut, bemålade plåt samt tryckt dekor, längd ca 65-66 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

färgbortfall, slitage, skador

456159

2017-04-20