Soppslev smörslev och bålslev

Soppslev smörslev och bålslev
Soppslev smörslev och bålslev
Soppslev smörslev och bålslev
Soppslev smörslev och bålslev

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOPPSLEV, SMÖRSLEVAR, BÅLSLEV, silver, Sverige/England, 18/1900-tal, längd 19-46 cm, 260 g PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

Slitage, gravyr

456167

2017-04-20