Serveringsbestick silver

Serveringsbestick silver
Serveringsbestick silver
Serveringsbestick silver
Serveringsbestick silver
Serveringsbestick silver
Serveringsbestick silver
Serveringsbestick silver
Serveringsbestick silver
Serveringsbestick silver
Serveringsbestick silver

Klubbat för:

2 800 SEK

1 500 SEK

SALTSKEDAR, SENAPSSKED, STRÖSKEDAR, SÅSSLEV, SOCKERTÅNG, SKEDAR, m.m. 16 dlr, silver, 18/1900-tal, Sverige/ England, vikt ca 400 g
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

Slitage, gravyrer

456181

2017-04-20